FORGOT YOUR DETAILS?

خدمات کارشناسی نقشه برداری زمینی

از دیگر فعالیت های مهندسی اس دی وس ارائه خدمات و پروژه های نقشه برداری زمینی است. گروه های نقشه برداری زمینی اس دی وس مجموعه ای از مهندسان مجرب و با سابقه و متخصص و متعهد در امور می باشند.

خدمات کارشناسی و امور ثبتی

پس از مشاوره و راهنمایی برای تأمین نقشه و عکس هوایی، کارشناسان مجرب اس دی وس برای ارائه خدمات کارشناسی، همچنان همراه شما می باشند. این خدمات شامل موضوعات مربوط به خدمات کارشناسان رسمی دادگستری و امور ثبتی و ملکی می باشد. اس دی وس مجموعه ای از متخصصان، مهندسان و کارشناسان رسمی دادگستری در رشته نقشه برداری و امور ثبتی را در سراسر کشورگرد هم آورده تا ارائه اینگونه خدمات را برای متقاضیان تسهیل نماید. این مجموعه با بهره گیری از به روزترین علوم و فنون نقشه برداری و اطلاعات مکانی با بالاترین دقت و سریعترین زمان ممکن آماده ارائه خدمات می باشد.

استعلام و سفارش نقشه و اطلاعات مکانی

گروه مهندسی اس دی وس و کارشناسان مجرب آن آماده پاسخگویی به نیازهای شما و تأمین نقشه و اطلاعات مکانی و عکس هوایی برای شما می باشند. برای استعلام وجود نقشه و عکس هوایی از مناطق مورد نیاز دو روش امکان پذیر است.

خدمات کارشناسی نقشه برداری هوایی

انجام خدمات تهیه نقشه به روش فتوگرامتری و نقشه برداری هوایی از دیگر حدمات اس دی وس می باشد. اس دی وس با بهره گیری از فناوری های روز دنیا، نرم افزار های تخصصی و دانش فتوگرامتری و برد کوتاهآماده ارائه خدمات در این زمینه با بالاترین کیفیت و سریعترین زمان ممکن است.

خدمات کارشناسی نقشه برداری زمینی

از دیگر فعالیت های مهندسی اس دی وس ارائه خدمات و پروژه های نقشه برداری زمینی است. گروه های نقشه برداری زمینی اس دی وس مجموعه ای از مهندسان مجرب و با سابقه و متخصص و متعهد در امور می باشند.

خدمات کارشناسی GIS

ارائه خدمات در زمینه سامانه های اطلاعات مکانی(GIS) و زیر ساخت های داده مکانی از دیگر فعالیت های اس دی وس است. این مجموعه با بهره گیری از متخصصین و برنامه نویسان و نرم افزار های تخصصی و ویژه آماده ارائه خدمات به شرح زیر است. آماده سازی نقشه های دو بعدی و سه بعدی برای ورود به پایگاه داده (GISReady) اجرای خدمات نیاز سنجی و طراحی مدل مفهومی پیاده سازی سامانه های اطلاعات مکانی

دسته بندی تجهیزات

کتب و نشریات

GIS چیست

درباره SDVAS

آموزش

آموزش اساس پیشرفت و ترقی است. البته نمی توان آنرا فقط در حوزه آموزشهای رسمی و دانشگاهی خلاصه کرد.امروزه به برد وسیعی از آموزشهای حرفه­ای ، فنی، کوتاه مدت و مانند آن نیازمندیم. شرکت   برپایخ وظایف خود، پیشبرد این هدف را جزو مسئولیت های اصلی و بنیادین خود میداند. بر همین اساس این شرکت با رویکردی نوآورانه تقریبا تمامی وجوه مختاف آموزش را سرلوحه کاری خود نهاده و برای عموم آنها راه­حلهایی را درنظر گرفته است.

GET A FREE QUOTE

Please fill this for and we'll get back to you as soon as possible!

TOP